Start > Beauty news > Kuchenne marzenia się spełniają
Kuchenne marzenia się spełniają
Meble kuchenne WrocławPolowanie na idealne meble kuchenne często kończy się kompromisem. Kiedy w jednym projekcie podobają się kształty, w drugim kolor a w trzecim cena, wybór jest niełatwy. Nie musimy jednak opuszczać salonu meblowego z zestawem, który jedynie trochę odpowiada naszym oczekiwaniom, a w głębi duszy wyobrażać sobie, co by było gdyby dało się połączyć elementy kilku projektów w jeden dobry zestaw mebli. Dziś każdy może mieć meble na wymiar, dokładnie takie, o jakich marzył. Istnieje mit, że meble na wymiar to luksus, na który pozwolić sobie mogą jedynie klienci z dużym portfelem. Prawda jest taka, że na wymiar zamówić możemy i cenę. To żaden problem, by przedstawić projektantowi nie tylko to, co chcielibyśmy, by wykonał, ale i budżet, w którym wolelibyśmy się zmieścić. Coraz więcej klientów uświadamia sobie, że nie trzeba dopasowywać swych oczekiwań do sklepowych ofert. Bo po co rezygnować z kuchni marzeń, kiedy jej zdobycie nie jest wcale takie trudne? Zamawiając meble kuchenne, możemy poczuć, czym jest prawdziwy indywidualizm i nie musimy się martwić, że po wyprzedaży w pobliskim salonie meblowym, połowa kuchni w mieście wygląda dokładnie tak, jak nasza.
 
Niektórzy twierdzą, że człowieka poznać można po butach, ale trudno zaprzeczyć, że to wnętrza, w których spędzamy większą część czasu są naszą wizytówką i odzwierciedlają to, kim naprawdę jesteśmy. Dlaczego zatem ktoś bardzo wyjątkowy miałby kupować meble produkowane na skalę masową, według szablonu i bez pomysłu? Ktoś taki zasługuje na oryginalny projekt, w którym zawarte są jego inspiracje, dobre wspomnienia i fragment osobowości. Blat z okleiną przedstawiającą własnoręcznie zaprojektowaną grafikę, fantazyjny uchwyt, albo kolor, który delikatnie mówiąc, można uznać za odważny – jak widać ten, kto zamawia to, co chce, a nie kupuje, co mu dają, ma szerokie pole do popisu.

Wygląd mebli kuchennych to nie wszystko, bo przecież dobra kuchnia to taka, w której wszystko jest pod ręką. Znajdzie się wielu klientów, którzy docenią przede wszystkim funkcjonalność i praktyczne rozwiązania. Szuflada, która pozostaje pusta, bo nie mamy co do niej włożyć, czy półka która nie mieści największego garnka nie zdarzają się w kuchni, którą projektant realizuje zgodnie z naszymi wytycznymi. 
Zazwyczaj do salonu lub marketu meblowego wabi nas promocja. Jednak zakup mebli w okazyjnej cenie zadowoli  tylko konsumentów, którzy wymagają niewiele i bardziej cieszą się okazją niż produktem. Kolejnym argumentem, który powinien nas przekonać do tego, że kupowanie kompletu mebli za 500 zł w markecie budowlanym nie jest najlepszym interesem w naszym życiu, jest możliwość dopasowania kuchni na wymiar do bardzo małego pomieszczenia lub pokoju o szczególnie nietypowej zabudowie. Każde wnętrze jest inne, a w dzisiejszym budownictwie, w którym architekt czasami daje się ponieść wyobraźni, często zdarzają się pomieszczenia, do których z pozoru nie pasuje żaden mebel. Niezgrabna wnęka, czy kuchnia na poddaszu to nie problem jeśli pod ręką ma się projektanta. Zamawiając na wymiar dostajemy zatem meble skrojone dokładnie pod pomieszczenie, jakim dysponujemy, bez biegania po sklepie i wybierania tej kuchni, która akurat raczy pasować wielkością do wnętrza. Ponadto, mamy pełną kontrolę nad projektem końcowego produktu i możemy korzystać z najnowszych rozwiązań, zamiast wybierać spośród zeszłosezonowych „resztek”, jakie ostały się na sklepowym magazynie.
Meble na Wymiar Wrocław

Wraz z fachowcem określamy wygląd, wymiary, wybieramy materiały i praktyczne rozwiązania, dzięki którym wszystko, co jest nam potrzebne w naszej kuchni, będzie tam miało swoje miejsce. To, co z pozoru wydaje się nam świetnym pomysłem na kuchnię, może okazać się niewykonalne lub w rzeczywistości mało atrakcyjne, jednak mając przy sobie projektanta, korzystamy z rady kogoś, kto niejeden mebel w swym życiu zaprojektował i wie, co będzie wyglądało dobrze, a co w kuchennym meblarstwie nie powinno się zdarzyć. A kiedy projekt jest już gotowy pozostaje nam czekać na realizację i wyobrażać sobie te przyjemne chwile, które przyjdzie nam spędzić w naszej kuchni marzeń.

Więcej dowiesz się na:
Meble Kuchenne Wrocław  Wszelkie Prawa Zastrzeżone (c) 2012.Autor: Beauty Guide

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)