Start > Beauty news > Muzyczna Strefa Radia RAM
Muzyczna Strefa Radia RAM
altNiezapomniane przeboje Andrzeja Zauchy w interpretacji Kuby Badacha oraz Nat Queen Cool ze swoim debiutanckim materiałem - zapowiada się to prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii w dobrym tonie. Zapraszamy na jesienną odsłonę Muzycznej Strefy Radia RAM.

alt 12 października (środa) w Sali Koncertowej przy ulicy Karkonoskiej doskonała mieszanka muzyczna na poprawę jesiennego nastroju. Świeżość i energia Nat Queen Cool oraz niebanalny głos Kuby Badacha tylko w Muzycznej Strefie Radia RAM.

Kuba Badach wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Lider zespołu Poluzjanci i członek grupy The Globrtrotters. Artysta wszechstronny. Doceniony w tym roku przez branżę muzyczną i obdarowany Fryderykiem. Zdaniem Piotra Bartysia, szefa muzycznego Radia RAM, Kuba Badach to najlepszy wokalista w Polsce, który nie dość, że niezwykle pięknie i świadomie potrafi zaśpiewać każdy dźwięk, to przy okazji myśli o tym o czym śpiewa, interpretuje tekst.


Nat Queen Cool to projekt znany wszystkim wrocławianom, a także miłośnikom naszych wydawnictw RAM Cafe. altNatalia Lubrano, artystka związana z zespołem Miloopa oraz Wojciech Orszewski gitarzysta grupy Digit All Love stworzyli projekt, który zaraża miłością do funku, nu- jazzu i soulu.

Muzyczna Strefa Radia RAM
12 października (środa) 2011, godz.19.00
Sala Koncertowa im. Jana Kaczmarka,
ul. Karkonoska 10
Bilety: 60 zł
www. eventim.pl
www.eBilet.pl