Start > Beauty news > Targi MAMA TATA I JA
Targi MAMA TATA I JA
altTargi MAMA TATA i JA organizowane przez firmę Reinhold Expo Sp. z o.o. to cykliczna impreza, która gromadzi rodziny oraz osoby planujące rodzinę, a także wszystkich zainteresowanych daną tematyką.

Targi odbywają się we Wrocławiu, Warszawie oraz Katowicach.
Charakter Naszych targów łączy ze sobą biznes z akcjami charytatywno-dobroczynnymi. Naszym Patronem Honorowym jest UNICEF. Dzięki temu dajemy świadectwo, że TARGI MAMA TATA i JA gromadzą ludzi Wielkiego Serca.alt

W odpowiedzi na potrzeby i pragnienia Rodziców, Dzieci oraz Partnerów biznesowych postanowiliśmy organizować cyklicznie we Wrocławiu, Katowicach oraz Krakowie weekendy fantastycznej zabawy dla całej Rodziny, które będzie można wpisać na stałe do kalendarza jako dni integrujące, interaktywne oraz edukacyjno-naukowe dla całej Rodziny.
Spodziewamy się ok. 12 000 tys. odwiedzających na każdej imprezie oraz chcemy zawsze gościć ok.100 wystawców z różnych dziedzin, kategorii...ale wszystkich posiadających wspólny mianownik czyli RODZINA.
altTo wspaniała okazja żeby weekendy (kiedy często nie wiemy co zrobić z wolnym czasem) zamienić w dni fantastycznej, rozwijającej zabawy i przenieść się w krainę bajkowych czarów, pachnącą ciasteczkami przy dźwiękach klimatycznej muzyki, ale przede wszystkim aby zapoznać się z całą gamą produktów i usług, które sprawią, że życie rodzinne stanie się łatwiejsze, praktyczniejsze, zdrowsze i szczęśliwsze!


Serdecznie zapraszamy do współpracy! www.targimamatataija.pl