Start > Beauty news > Modnie w uniformie
Modnie w uniformie
altFachowa produkcja, perfekcyjna stylizacja, doświadczony fotograf, eleganckie wnętrza, zawodowe modelki, mówiąc krótko - profesjonalna sesja zdjęciowa. W taki sposób wrocławska firma Vena Uniformy przedstawia najnowszą kolekcję… odzieży roboczej.


Vena Uniformy specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji uniformów kosmetycznych, medycznych i hotelowych. W sesji zdjęciowej modelki wystylizowane na „pin-up girls”, zaprezentowały między innymi tuniki dla kosmetyczek, fartuchy medyczne oraz spodnie lekarskie.

Zdjęcia w niczym nie odbiegają od fotografii znanych firm odzieżowych, które w ten sposób reklamują nowe kolekcje. „My także z nadejściem kolejnych pór roku wprowadzamy nowe produkty, udoskonalamy je, urozmaicamy dodając nowe kolory”, mówi Magdalena Mieszała z Veny.

Sesja w klimacie retro ma być dowodem na to, że pięknie oraz elegancko można prezentować się także w pracy. Uniform przestaje zatem być złem koniecznym. Zaprezentowane na zdjęciach ciuchy kuszą żywymi kolorami, modnym krojem, prawie jak sukienki z popularnych sklepów z odzieżą codzienną.

Oprawą tej oryginalnej sesji zajęły się doświadczone profesjonalistki, które pracowały przy teledyskach Behemota czy Madoxa - Magda Lewicka i Agata Grymuza. Zadbano o każdy szczegół – od eleganckich kanap, odpowiednich fryzur, po krwistoczerwone usta. Całe przedsięwzięcie wsparły dwie urocze czworonożne modelki – buldogi francuskie.

Można śmiało powiedzieć, że sesja ta jest pierwszą taką w branży odzieży roboczej, a właścicielki Veny Uniformy obiecały, że jeszcze mają w zanadrzu kilka zaskakujących pomysłów, by zaprezentować swoje produkty.


Aby zobaczyć zdjęcia z sesji, kliknij tutaj:  www.venauniformy.pl/pl/i/Kolekcja/11
Aby zobaczyć making of „Pin-Up Vena Session”, kliknij tutaj: www.vimeo.com/24416509

Vena Uniformy to wrocławska firma zajmująca się produkcją odzieży kosmetycznej, lekarskiej i hotelowej. Uniformy Veny produkowane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów.

Kontakt:
Marketing – Paweł Gudej – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Tel. 531-078-826
www.venauniformy.pl
http://www.facebook.com/uniformy.vena