Start > Beauty news > Konkurs „Make up your bussines” rozstrzygnięty!
Konkurs „Make up your bussines” rozstrzygnięty!
altBEAUTY GUIDE I CENTRUM RELAKSU GROTA SOLNA ogłaszają kolejny konkurs, w którym do wygrania jest zaproszenie o wartości 50 zł na pokaz makijażu biznesowego.

By wziąć udział w konkursie należy wykonać bardzo proste zadanie:

Skompletuj biznesową kosmetyczkę! Napisz, które z produktów kosmetycznych powinny się w niej znaleźć i dlaczego?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 24 sierpnia.
Na autora najciekawszego pomysłu czeka wyjątkowe zaproszenie na pokaz makijażu biznesowego w Centrum Relaksu Grota Solna, które odbędzie się 26 sierpnia o godzinie 18:00.alt

Zwyciężczynią konkursu jest EDYTA KLATKA. Gratulujemy! ;)

Umiejętność wykonania makijażu biznesowego jest przydatna nie tylko w codziennych sytuacjach zawodowych, ale również podczas wielu oficjalnych spotkań, na których obowiązuje m.in. określony dress code.
Warto zatem wykorzystać okazję i wziąć udział w wyjątkowym kursie wizażu organizowanym w Centrum Relaksu Grota Solna.alt
Podczas kameralnego spotkania wizażystka zaprezentuje Paniom standardy obowiązujące w make up'ie biznesowym oraz kilka technik wykonania profesjonalnego makijażu do pracy. Spotkanie jest świetną okazją do poznania najnowszych trendów obowiązujących w kosmetyce oraz doskonałym pretekstem do zadania pytań ekspertom z Centrum Relaksu Grota Solna.