Start > Beauty news > Konkurs - Dieta kontra ciało
Konkurs - Dieta kontra ciało
altKażda z nas chciałaby mieć piękne, smukłe ciało, które przykuwać będzie miliony męskich spojrzeń. Niestety ciągły stres, nieregularne odżywianie się, niezdrowe podjadanie oraz kilogramy słodyczy pochłaniane w ciągu tygodnia sprawiają, że nasze ciało zamiast nabierać pięknych kształtów, brzydko się zaokrągla.

Drogie Czytelniczki! BEAUTY GUIDE i CENTRUM RELAKSU GROTA SOLNA ogłasza kolejny konkurs, w którym do wygrania jest zaproszenie na pierwsze konsultacje dietetyczne w Centrum relaksu Grota Solna o wartości 120 zł.

Napisz, którą dietę uważasz za najbardziej skuteczną, a którą stanowczo odradzasz i dlaczego?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 16 sierpnia 2011 r.


W dzisiejszym świecie, w którym na każdym kroku kuszą nas reklamy nowych produktów piękna sylwetka to luksus, który spotyka tylko tych najwytrwalszych. Jednak odpowiednia dieta, sport oraz cierpliwość to klucz do zdrowej i atrakcyjnej figury.

Idealnie dobrana dieta, przygotowana przez specjalistę dietetyka jest w stanie wspomóc nas w drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki. Warto jednak zwrócić uwagę, że przygotowany jadłospis odpowiedni dla naszego stylu życia powinien opierać się na wnikliwej analizie naszego stanu zdrowia i samopoczucia. To przecież od niego uzależnione będą efekty naszych zmagań ze zbędnymi kilogramami. W walce z kaloriami powinniśmy również pamiętać, że na efekty naszych zmagań musimy trochę poczekać. Restrykcyjnie narzucona dieta w konsekwencji doprowadzi do efektu jo-jo, który skutecznie zniechęci nas do dalszej walki.

By móc cieszyć się zdrowiem i piękną figurą, oprócz diety ważne są regularne ćwiczenia. To one sprawiają, że ciało nabiera jędrności i smukłości. Poranna gimnastyka jest jedną z najlepszych form spalania zbędnego tłuszczyku, który odkłada się nam na brzuchu, udach czy ramionach. Warto pamiętać, że ruch wpływa na regulacje pracy naszego układu trawiennego, który również musi być w formie, by sprawnie funkcjonować.

Największym wyzwaniem w walce ze zbędnymi kilogramami jest jednak cierpliwość i konsekwencja. Odpowiednia motywacja, upór i pomoc specjalistów z pewnością pomoże nam w osiągnieciu oczekiwanych rezultatów.