Start > Beauty news > Erykah Badu we Wrocławiu
Erykah Badu we Wrocławiu
altWystęp królowej soulu w ramach kontynuacji festiwalu WrocLove Fest już 7 sierpnia na Wyspie Słodowej we Wrocławiu.
Erykah Badu to niezwykłe zjawisko muzyczne. Piękna, utalentowana, charyzmatyczna wokalistka, obdarzona zniewalającym głosem. W muzyce soul obecnie nie ma sobie równych. Ma na swoim koncie 6 solowych albumów i wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Jej debiutancki album „Baduizm” ukazał się w 1997 roku i sprzedał się w nakładzie ponad 3 milionów kopii, w ciągu kilku zaledwie kilku miesięcy od ukazania się.

Amerykański przemysł muzyczny powalony na kolana debiutem Eryki uhonorował ją w 1997 roku aż dwiema statuetkami Grammy. Za Najlepszy Album R&B („Baduizm”) i tę najcenniejszą dla niej samej, jako Najlepszej Wokalistka R&B za utwór „On & On”.

Erykah ma na swoim koncie udaną współpracę z wieloma znakomitymi artystami m.in. z Macy Gray, Chaka Khan, Busta Rhymes, Outcast, The Roots, D’Angelo, Common, Guru, Mos Def, Jill Scott. Jej współpraca z The Roots nad utworem „You Got Me” (1999) zaowocowała zdobyciem w 2000 roku trzeciej w jej karierze nagrody Grammy, w kategorii Najlepszy Duet lub Grupa Rap.

Jej ostatnie albumy to powiązane ze sobą 2 części trylogii: „New Amerykah Part One (4th World War)” z 2008 roku i „New Amerykah Part Two (Return of the Ankh)” z 2010 roku. Oba wydawnictwa zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów i recenzentów na cały świecie. W tym roku ukazać ma się trzecia, ostatnia część trylogii „New Amerykah”.


WrocLove Fest – Erykah Badu
7.08.11 godz.19.00
Wyspa Słodowa


miejsca siedzące: 180 zł – I miejsca, 150 zł – II
miejsca miejsca stojące: 110 zł – pierwsze 1000 szt. , 130 zł – pozostałe


Uwaga – promocyjne ceny biletów!
W Centrum Relaksu - Grota Solna przy ul. Leszczyńskiego 4 we Wrocławiu
bilety w sprzedaży w promocyjnej cenie 90 zł.
Szczegóły promocji pod nr tel. 71/ 735 19 09 oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Bilety do nabycia również w Bileterach Empik, sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci  www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.