Start > Beauty news > Dance Latino na kryształkach soli
Dance Latino na kryształkach soli
altMarzysz o brazylijskiej plaży, gorących rytmach i zgrabnej sylwetce? A może pragniesz spędzić gorącą noc przy dźwiękach kubańskiej salsy? Masz doskonałą okazję przenieść się do świata, w którym królują latynoskie rytmy i energia karnawału w Rio. Od 7 lipca w Centrum Relaksu Grota Solna startują zajęcia Dance Latino prowadzone przez uznaną instruktorkę, właścicielkę studia tańca Dance Academy i współtwórczynię formacji Torres Salsa Group – Annę Krasicką. Zajęcia Dance Latino to doskonała okazja by w baśniowej scenerii groty solnej, tańcząc boso na kryształkach soli poczuć się jak na piaszczystej, roztańczonej kubańskiej plaży.

Na uczestników gorących, latynoskich spotkań czeka również atrakcja w postaci masażu poprawiającego pracę nóg podczas tańca. „Masażu, który ujędrnia i modeluje linię pośladków oraz talii” – jak dodaje masażysta i licencjonowany fizjoterapeuta Marcin Pochojka.
Brazylijski wieczór w samym sercu Wrocławia? Za sprawą kipiącej atmosfery, roztańczonych bioder i muzyki naładowanej pozytywną energią to już możliwe.
Zajęcia Dance Latino odbywają się w czwartki o godzinie 19:00. Koszt karnetu w skład którego wchodzą 4 godziny tańca raz w tygodniu oraz 30 minutowy masaż to 160 zł. Zapisy pod numerem telefonu 71 735 19 09. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.