Start > Beauty news > Przewodnik Urody Beauty Guide już we Wrocławiu!
Przewodnik Urody Beauty Guide już we Wrocławiu!
Magazyn Przewodnik Urody Beauty GuidePragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy dystrybucję drukowanego Przewodnika Urody Beauty Guide! Nasz magazyn pojawi się w wielu punktach Wrocławia - klinikach, salonach urody, klubach fitness, sklepach i nie tylko... W pierwszym numerze magazynu przeczytacie między innymi wywiady z wrocławskimi lekarzami, dowiecie się o tym, co to jest Sculptra, lipoliza iniekcyjna oraz anti-aging - nowa gałąź medycyny.

Dużo miejsca poświęciliśmy makijażowi permanentnemu - przeczytaj, jakie zasady bezpieczeństwa należy zachować, by być zadowoloną z tego zabiegu.

W pierwszym numerze magazynu znajdziecie także prawdziwą historię walki z groźną chorobą kobiecą - endometriozą.

W dziale "Stomatologia" przeczytacie między innymi o rewolucyjnych implantach i powszechnym problemie wieku dojrzałego - zębach mądrości.

Jako iż Przewodnik Urody Beauty Guide promuje aktywne działania kobiet, w tym numerze prezentujemy stowarzyszenie Progressteron oraz Salon Kobiet.

To oczywiście tylko kilka propozycji artykułów, które zamieściliśmy na 150 stronach naszego magazynu. Zapraszamy do lektury i poszerzania swojej wiedzy, by podejmować świadome decyzje w kwestii swojej urody oraz zdrowia!

Przewodnik Urody Beauty Guide już we Wrocławiu!