Start > Beauty news > Jak porozumiewać się bez przemocy?
Jak porozumiewać się bez przemocy?
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image //images/Salon Kobiet-logo_vertical_newmałe(1).jpg
There was a problem loading image //images/Salon Kobiet-logo_vertical_newmałe(1).jpg
Salon Kobiet WrocławZapraszamy wszystkie Panie na spotkanie networkingowe Salonu Kobiet we Wrocławiu, które odbędzie się 7 marca. Nasze spotkania to networking ze szczyptą czegoś jeszcze... To rozmowy wspaniałych i pełnych pasji kobiet... Efektywna komunikacja jest podstawą sukcesu w każdej dziedzinie naszego życia - w pracy, związkach, relacjach z dziećmi. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z genialną metodą komunikacji - Porozumienie Bez Przemocy.


SPOTKANIE NETWORKINGOWE - "Najlepsza forma komunikacji czyli porozumienie bez przemocy"

Czym jest Porozumienie Bez Przemocy?
Porozumienie Bez Przemocy (PBP) jest czasem nazywane komunikacją współczucia. Jej celem jest inspirowanie innych do okazywania współczucia i zwracania się do innych ze współczuciem. PBP pokazuje nam jak zmienić sposób wyrażania się i słuchania innych poprzez skupianie uwagi na obserwacjach, uczuciach, potrzebach i prośbach.

Uczymy się czynić dokładne obserwacje, pozbawione ocen oraz określać zachowania i uwarunkowania, które mają na nas wpływ. Uczymy się słuchać swoich własnych głębszych potrzeb oraz potrzeb innych, oraz określić i wyrazić czego chcemy w danej chwili. Kiedy skupiamy się na tym, co obserwujemy, czujemy i potrzebujemy zamiast diagnozowania i oceniania, odkrywamy głębię naszego współczucia.

Salon KobietDlatego poprzez podkreślanie głębokiego słuchania - siebie i innych - PBP rozpowszechnia szacunek, uwagę i empatię wspierając wzajemną chęć dawania z serca. Forma jest prosta, a zarazem głęboko transformująca.

Spotkanie poprowadzi Beata Kościelniak - prawnik oraz trenerka Porozumienia bez Przemocy, która szkoliła się u samego twórcy metody Marshalla B.Rosenberga.

Beata Kościelniak o sobie:
Z wykształcenia jestem prawnikiem, współzalożycielką Fundacji Życia Bez Przemocy, ukończyłam intensywne treningi z zakresu komunikacji Nonviolent Communication (m.in. u autora metody w USA), obecnie dzielę się wiedzą i prowadzę szkolenia nt. komunikacji empatycznej w dużej jednostce samorządu terytorialnego.

Od wielu lat ćwiczę jogę i medytuję. Metoda Nonviolent Communication stała się dla mnie wielką inspiracją do budowania i pogłębiania relacji zarówno ze sobą, jak i z innymi ludźmi.

Termin: 7 marca, godz.18.30-...
Miejsce: Wrocław, Biuro Hello, ul.Leszczyńskiego 4 lok.25 (boczna ul.Świdnickiej, wejście w bramie koło KFC)
Inwestycja: 50 zł, w przypadku rezerwacji dwóch lub więcej osób- 40 zł/os. Członkinie Salonu Kobiet mają wstęp bezpłatny.

W cenie poczęstunek oraz niespodzianka dla każdej Pani od Pracowni "Wspomnień Czar" .

Rezerwacji dokonuje się poprzez wroclaw @ salonkobiet.pl lub +48 609 432 167
Każda Pani mile widziana! Zabierz swoją znajomą, koleżankę, przyjaciółkę...
Pamiętaj też o wizytówkach!

Zapraszamy również na spotkanie z Anną Maruszeczko już 8 kwietnia!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!