Start > Beauty news > 22.edycja Festiwalu Progressteron!
22.edycja Festiwalu Progressteron!
Progressteron22 edycja Festiwalu PROGRESSteron to nie tylko warsztaty i wykłady rozwojowe, to nie tylko spotkania z ciekawymi ludźmi i czas intensywnej nauki, to przede wszystkim czas tylko dla Ciebie! To miejsce tworzone przez kobiety i dla kobiet! To odpowiedni czas na „wiosenne porządki” wśród zabieganych myśli, stłumionych emocji i potrzeb.

To idealny moment na wiosenne przebudzenie, kiedy powiesz sobie „Pragnę poczuć się dobrze sama z sobą, zrobić coś tylko dla siebie, bo wiem, że dzięki temu będę miała więcej energii i radości dla bliskich, dla świata!

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie
Mahatma Gandhi


Tym razem spotykamy się w czterech miastach Dolnego Śląska:
Lubin - 5-6 marca 2011
Głogów - 5-6 marca 2011
Jelenia Góra - 12-13 marca 2011
Wrocław - 19-20 marca i 26-27 marca oraz 2-3 kwietnia i 9-10 kwietnia 2011
Przygotowałyśmy dla Was 240 propozycji rozwojowych: warsztatów i wykładów z zakresu: psychoedukacji, doskonalenia umiejętności zawodowych, tańca, pracy z ciałem, muzyki, samoobrony, twórczości artystycznej i literackiej, wychowywania dzieci czy zdrowia i wizerunku kobiet.
Kosmetyczka Wrocław
22. Festiwal Progressteronu
22. edycji PROGRESSteronu to również rozpoczęcie ogólnopolskiej kampanii na temat WDZIĘCZNOŚCI. Wdzięczność to jedno z niewielu uczuć, które od razu kierują naszą uwagę na to co mamy, otrzymujemy od życia i od siebie. Zwykle koncentrujemy się na tym co przed nami, co mamy do zrobienia, do osiągnięcia i zdobycia.

Mamy poczucie, że SZCZĘŚCIE osiągniemy, gdy owo „coś” uchwycimy, gdy doń dojdziemy. Tymczasem WDZIĘCZNOŚĆ od razu pozwala nam poczuć „tu i teraz”, to co JUŻ się zdarzyło dobrego w naszym życiu – co otrzymaliśmy od siebie, od ludzi wokół nas, od życia, czy siły wyższej. Zależy nam, aby jak najwięcej ludzi uświadomiło sobie siłę tego stanu, jego dostępność i wsparcie, jakie nam może dać.
W przerwach między warsztatami będziecie mogły odpocząć, nawiązać nowe znajomości, albo po prostu delektować się pyszną, pachnącą kawą w festiwalowej kawiarence. Towarzyszyć nam będzie festiwalowy kiermasz z ręcznie wykonanymi różnościami. Nie zabraknie również konkursów i prezentacji. Podczas Festiwalu zapraszamy na targi - „Książkowe Inspiracje Rozwojowe”.
We Wrocławiu po raz drugi odbędzie się Śniadanie Festiwalowe pt. "Wdzięczność od Kuchni" z bardzo sympatyczną i charyzmatyczną parę stylistów i mistrzów kuchni wegetariańskiej oraz mistrzów stylu: Jolę Słomę i Mirka Trymbulaka. W pozostałych miastach festiwalowych zapraszamy na wieczorne imprezy: seanse kinowe, Gale Kobieta Roku 2010, monodram Ewy Kasprzyk, czy aromatyczne „Spotkania z herbatą o herbacie”.

Zajęcia dla kobiet
22. Festiwal Progressteronu
Dlaczego warto wziąć udział w 22. PROGRESSteronie?!

  1. Masz możliwość ułożenia indywidualnego planu zajęć i wzmocnienia swoich predyspozycji osobistych i zawodowych, podzielenia się doświadczeniami i zdobycia potrzebnych umiejętności
  2. Warsztaty prowadzone są przez doświadczoną kadrę trenerów z całej Polski
  3. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w jednym miejscu: całościowy program warsztatów z podziałem na poszczególne dni, opisy tematyczne warsztatów, informacje o trenerach, godziny i czas trwania zajęć – wystarczy tylko otworzyć naszą stronę internetową i wybrać jedno z miast.
  4. Możesz zaplanować czas tylko dla siebie w wybrany weekend marca albo kwietnie w dowolnym momencie: w domu przy porannej kawie, wieczorem na miłe zakończenie dnia, albo w ciągu dnia, w trakcie przerwy w pracy.
Najlepiej jednak jak przekonacie się same i dołączycie do nas w te inspirujące marcowo-kwietniowe weekendy. Więcej na stronie internetowej Progressteronu!

Zapraszamy!