Start > Beauty news > Spotkanie - Jak zabezpieczać informacje i poufne dane
Spotkanie - Jak zabezpieczać informacje i poufne dane
Salon KobietZapraszamy wszystkie Panie na spotkanie networkingowe Salonu Kobiet we Wrocławiu, które odbędzie się 7 lutego. Te spotkania to networking ze szczyptą czegoś jeszcze... To rozmowy wspaniałych i pełnych pasji kobiet... Mało osób zdaje sobie sprawę, że przewaga konkurencyjna ich firmy zależy w dużej mierze od informacji, którą posiadają i odpowiednio przetwarzają. Utrata informacji łączy się ze stratami finansowymi, poważnymi konsekwencjami prawnymi, utratą zaufania i prestiżu.

Co dzieje się z danymi jeśli komputer zostanie skradziony lub zgubimy przenośny dysk? Dlaczego hasło Windows nie wystarcza, aby czuć się bezpiecznym? Czy istnieją sposoby odtwarzania danych w przypadku ich utraty (np.awaria dysku)?
Między innymi na te pytania odpowiedzą trenerzy Security Partners na lutowym spotkaniu Salonu Kobiet. Ta wiedza jest potrzebna każdej osobie, a przede wszystkim tym z nas, które prowadzą własne firmy.
Spotkanie poprowadzą:
Michał Bednarek
Specjalizuje się w systemach bezpiecznego przetwarzania informacji. Technik systemów łączności bezprzewodowej oraz administrator systemów Linux i Unix. Projektował i wdrażał systemy sieci LAN, UTM, serwery Proxy, http, VPN oraz pocztowe. Jako inżynier testów pracował w zespole wprowadzającym na rynek najnowsze urządzenia i protokoły sieciowe dla operatorów ISP. Specjalista bezpieczeństwa sieci komputerowych i infrastruktury IT. Jest posiadaczem prestiżowego certyfikatu CCNA wystawionego przez firmę Cisco, oraz certyfikatów z dziedziny systemów serwerowych firmy Microsoft.
Krzysztof Warechowicz
Dwukrotny finalista i laureat konkursu „Grasz o staż” organizowanego przez „Gazetę Wyborczą”, za co w otrzymał stanowisko inżyniera eksploatacji w firmie Telekomunikacja Polska S.A. Zaprojektował oraz przeprowadził pierwszą w Polsce, drugą pod względem skomplikowania na świecie po Bank of New York, implementację aplikacyjnej ściany ogniowej Imperva dla banku Eurobank. Zajmował się wdrażaniem systemów typu Employee Internet Management firmy Websense. Jako pierwszy w Polsce został certyfikowanym inżynierem najbardziej zaawansowanego systemu szyfrowania danych firmy PGP. Pracował przy projektach centralnej archiwizacji danych dla Banku Zachodniego, a także zarządzał systemami wysokiej dostępności i systemami klastrowymi.
Co jeszcze na spotkaniu?
  1. Czynniki zewnętrzne zagrożeń bezpieczeństwa - konkurencja, szpiegostwo przemysłowe.
  2. Podstawowe czynności wykonywane w każdej firmie - tworzenie dokumentów, dane elektroniczne, poczta elektroniczna, hasła, sieci bezprzewodowe, bezpieczne przechowywanie danych i ich awaryjne odtwarzanie.

Termin: 7 lutego, godz.18.30-...
Miejsce: szczegóły podamy wkrótce
Inwestycja: 50 zł, w przypadku rezerwacji dwóch lub więcej osób- 40 zł/os. Członkinie Salonu Kobiet mają wstęp bezpłatny

W cenie poczęstunek oraz możliwość wygrania atrakcyjnej niespodzianki - zestawu luksusowych kosmetyków.


Rezwerwacji dokonuje się poprzez Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub +48 609 432 167


Każda Pani mile widziana! Zabierz swoją znajomą, koleżankę, przyjaciółkę...

Pamiętaj też o wizytówkach!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!