Start > Beauty news > Spotkanie networkingowe - Jak mówić, żeby nas słuchano
Spotkanie networkingowe - Jak mówić, żeby nas słuchano
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image //images/Salon Kobiet-logo_vertical_newmałe.jpg
There was a problem loading image //images/Salon Kobiet-logo_vertical_newmałe.jpg
Salon KobietWrocławski Salon Kobiet zaprasza na warsztaty dotyczące opowiadania historii marketingowych prowadzone przez ekspertkę od wystąpień publicznych. Na spotkanie zapraszamy już 18. stycznia! Jak mówić, żeby nie zanudzić? Jakich używać argumentów i w jakim czasie? Jak umiejętnie stosować pauzy? Tego i dużo więcej dowiesz się na tym spotkaniu.
Nasze spotkania to networking ze szczyptą czegoś jeszcze... To miejsce dla wspaniałych i pełnych pasji kobiet...takich właśnie jak Ty!
NAUCZ SIĘ OPOWIADAĆ HISTORIE BIZNESOWE - ONE ZBUDUJĄ TWÓJ SUKCES
"Wyróżniaj się albo giń" w marketingu relacji i marketingu szeptanym oznacza między innymi umiejętność oddziaływania na wyobraźnię i pamięć Klientów za pomocą opowiadania historii biznesowych. Proponowane warsztaty pozwalają uczestniczkom poznać zasady tworzenia takich historii. Będą one "pracować dla nich" lepiej niż niejedna tradycyjna metoda marketingowa.
Naszym gościem będzie ekspert od przemówień publicznych - Alicja Dąbrowska, założycielka wrocławskiego klubu Toastmasters, Past President WrocLove Toastmasters PL, Specjalista ds. personal PR, Współwłaściciel Vademecum - Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o.
Data: 18 stycznia, godz.18.30
Miejsce: Wrocław, gdzie: podamy wkrótce
Każda Pani mile widziana. Zabierz ze sobą przyjaciółkę, koleżankę, znajomą... Przyjdź i nawiąż nową znajomość bądź współpracę biznesową! Warto również zabrać ze sobą wizytówki i dobry humor! Jak zwykle będą nagrody do wylosowania.
Inwestycja: 50 zł, w przypadku rezerwacji dwóch lub więcej osób- 40 zł/os. Członkinie Salonu Kobiet mają wstęp bezpłatny.
W cenie poczęstunek oraz możliwość wygrania atrakcyjnej niespodzianki - zestawu luksusowych kosmetyków.
Rezwerwacji dokonuje się poprzez Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub +48 609 432 167

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!