Wygraj wyścig z czasem dzięki Zaffiro
Zaffiro - wygraj wyścig z czasemGdyby czas mógł brać udział w zawodach, z pewnością zostałby najlepszym maratończykiem świata. Biegnie z zawrotną prędkością, nie pozwalając sobie na chwile wytchnienia. W rezultacie kondycja skóry ulega znacznemu pogorszeniu. Z wiekiem drastycznie spada ilość kolagenu, pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć, traci elastyczność, staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji.

Czasu nie możemy zatrzymać, ale proces starzenia skóry tak! Godnym rywalem dla efektów upływającego czasu jest ZAFFIRO - szafirowa super nowość w walce z czasem! Prawdziwy przełom w bezinwazyjnym liftingu, odmładzaniu, w skutecznym powstrzymywaniu procesów starzenia oraz usuwania niedoskonałości skóry stał się możliwy dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR. Efekt termiczny, zachodzący w głębokich warstwach skóry właściwej, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości.
W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu.
Drugim długofalowym skutkiem jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększona o około 30% produkcja kolagenu daje efekt zwiększenia gęstości skóry, liftingu. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3-6 miesiącach po zabiegu.
Pojedynczy zabieg Zaffiro zalecany jest również jako profilaktyka u osób w przedziale wiekowym 25-35 lat.
Zaffiro likwiduje wszelkie obwisłości na twarzy i szyi, poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki. Likwiduje bruzdy wargowo-nosowe, wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Niweluje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz modeluje obszar nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu oraz wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem lub po porodzie piersi. Doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie.
Nie czekaj, aż zauważysz pierwsze oznaki pogorszenia kondycji skóry. Pojedynczy zabieg Zaffiro zalecany jest również jako profilaktyka u osób w przedziale wiekowym 25-35 lat.
Czasu nie cofniesz, ale skutecznie opóźnisz skutki jego szaleńczego biegu!
Autor: Centrum Terapii Laserowej, Wrocław
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)