Icoone - na cellulit
Icoone na cellulitNadszedł czas gdy budzą nas promienie słońca, powiew porannego powietrza nastraja optymistycznie na cały, coraz dłuższy dzień. Szafa tętni kolorami tęczy, z każdym słonecznym dniem nasz strój staje się coraz bardziej skąpy, a spódniczki krótsze aż do ...cellulitu. Pomarańczowa skórka atakuje niespodziewanie, psując najlepszą koncepcję ubioru. Sposobów na walkę z cellulitem jest wiele. Można stosować „nacierki” z fusów kawy, okładać się lodem, a następnie gorącymi ręcznikami. Można się szczypać, masować wałkiem kuchennym bądź nosić długie spodnie i zapomnieć o stroju kąpielowym.

Można również skorzystać z najnowszych osiągnięć techniki, popartych badaniami włoskich specjalistów od medycyny estetycznej. Skuteczną metodą walki z cellulitem i zlokalizowanym tłuszczem jest ICOONE. Zastosowana w tym urządzeniu technologia ROBODERM pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.
Zmechanizowane głowice, masujące wyposażone w rolki, posiadające liczne mikrootwory, tworzą multi mikrostymulacje, dzięki czemu na 1 dm2 skóra otrzymuje aż 1180 bodźców stymulujących. W przeciwieństwie do powszechnie znanych połączeń masażu z podciśnieniem, ICOONE umożliwia sterowanie działaniem podciśnienia , można je centralizować lub rozpraszać, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla osób ze skłonnością do pękających naczynek.
Głowice wyposażone są dodatkowo w system chłodzący, dlatego też zabieg jest całkowicie bezbolesny i bardzo przyjemny. ICOONE jest pierwszym na rynku masażem mechanicznym, oddziałującym na mikrowakuole umieszczone w skórze, stanowi więc skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych oraz estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.
ICOONE jest pierwszym na rynku masażem mechanicznym, oddziałującym na mikrowakuole umieszczone w skórze.
Niesamowitą innowację ICOONE stanowi system dwóch głowic Robotwins, umożliwiających zabieg symetryczny. Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, ograniczając możliwość pełnego dostępu do partii ciała, takich jak wewnętrzna strona ramienia, ud czy łydka. Technologia Robotwins umożliwia dokładne i równomierne opracowanie partii trudno dostępnych. Pozwala również na oszczędność czasu zabiegu, dzięki czemu masaż wybranych części ciała trwa 2 razy dłużej, przez co jest bardziej efektywny.Przypomnij sobie o krótkich spódniczkach i spodenkach, bluzeczkach na ramiączkach i topach... Zapomnij o cellulicie jeszcze tej wiosny!
Autor: Centrum Terapii Laserowej, Wrocław
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)