Koktajl blasku dla skóry
altW grudniu poszukujemy w salonach urody przede wszystkim takich zabiegów, które sprawią, że nasza skóra będzie promieniała i zwracała uwagę swoim zdrowym wypoczętym kolorytem. Jest wiele sposobów, aby to osiągnąć profesjonalnym gabinetowym zabiegiem. Świetnie sprawdzi się witamina C w wysokim dermokosmetycznym stężeniu oraz zabiegi dodające świeżości np. zabieg „Koktajl Blasku”.

Jego celem jest ekspresowe „wymazanie” zmęczenia i szarości oraz dodanie energii skórze. Sercem zabiegu jest zastosowanie przez kosmetologa rozświetlającej maski z pięcioma ekstraktami roślinnymi oraz bardzo długiego specjalnego masażu twarzy, szyi i dekoltu. To podwójny masaż, który trwa około 40 minut i pozwala na pełnię relaksu i odpoczynku.

Dla cery poszarzałej i przesuszonej doskonałym rozwiązaniem będą zabiegi długotrwale nawilżające i odżywcze, które jednocześnie wygładzą zmarszczki wynikające z odwodnienia skóry np. najnowszy zabieg nawilżająco- odżywczy Les Hydro-Nutritives marki Payot.

Dla zwolenniczek jeszcze bardziej radykalnych rozwiązań polecamy wśród zabiegów medycyny estetycznej rewitalizującą mezoterapię, czyli podanie do skóry specjalnych witalizujących i energetyzujących koktajli lub połączenie mezoterapii wykonywanej przez lekarza medycyny estetycznej z zabiegiem kosmetycznym z witaminą C wykonywanym przez kosmetologa (autorski Witalizujący Program Dermokosmetyczny ).

Szybki efekt wygładzenia zapewni wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym np. bruzd nosowo- wargowych nadających smutny, zmęczony wyraz twarzy lub zmarszczek między brwiami (botox lub wypełnienie kwasem hialuronowym).

Wszystkie zabiegi sprawią, że pod koniec grudnia nasza skóra będzie wyglądała naprawdę świeżo, zdecydowanie młodziej i bardziej promiennie.

Salon Kosmetyki Francuskiej po 6 latach powrócił do zabiegów selektywnej luksusowej marki Payot. To wyjątkowa marka - specjalny masaż 42 gesty dr Nadii Payot, kultowe już kosmetyki i klasyka kosmetyki francuskiej z wysokiej półki. Marka znana we Francji od 1927 r. Więcej znajdziesz tu: http://www.przewodnikurody.pl/przewodnik/dolnoslaskie/salony-urody/gabinety-kosmetyczne/gabinet-kosmetyki-francuskiej-wyspa-piekna.html

Autor: Lek. med. i kosmetyczka Jolanta Krystecka
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)