Promienna cera jesienią
altJesienią Twoja cera często staje się zmęczona i poszarzała? Szukasz metody jak ożywić skórę i sprawić, aby wyglądała jak po urlopie? Współczesna kosmetologia zna wiele metod dodających witalności cerze, sprawdzone rozwiązanie to zabiegi dodające blasku z czystą aktywną witaminą C.

Ogromnie ważne podczas tego typu zabiegów jest stosowanie witaminy C najwyższej jakości, najlepiej dermokosmetycznej, a nie standardowej - kosmetycznej.
Już po jednym zabiegu można spodziewać się wyraźnie widocznej poprawy kondycji skóry, rozjaśnienia, świeższego kolorytu, głębokiego nawilżenia i co ważne, silnego pobudzenia regeneracji skóry.

Witamina C działa również antyrodnikowo (antyoksydacyjnie), co jest bardzo ważne dla wszystkich mieszkanek dużych miast i osób pracujących codziennie przy komputerze. Przykładem takiego zabiegu może być „Promienna Cera New” – autorski zabieg rozświetlający proponowany przez wrocławską „Wyspę Piękna”. Zabieg doskonale łączy się (dla jeszcze większego efektu) z medyczną mezoterapią wykonywaną przez lekarza medycyny estetycznej. W ten sposób uzyskujemy kompleksowy Witalizujący Program Dermokosmetyczny.


Więcej o Wyspie Piękna znajdziesz tu: www.przewodnikurody.pl/przewodnik/dolnoslaskie/salony-urody/gabinety-kosmetyczne/gabinet-kosmetyki-francuskiej-wyspa-piekna.html


Autor: Materiały - Gabinet Kosmetyki Francuskiej „Wyspa Piękna”
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)