Manicure i pedicure hybrydowy

altChcesz mieć nieskazitelne, zadbane paznokcie na dłuższy czas? Jesteś zabiegana i brakuje Ci czasu na cotygodniowe wizyty u manicurzystki? Współczesna kosmetologia znalazła już na to rozwiązanie – manicure i pedicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy, wykonywany już od dłuższego czasu we wrocławskiej „Wyspie Piękna”, to połączenie wszystkich klasycznych czynności zabiegu manicure, czyli opiłowania paznokci, kosmetyki skórek, peelingu dłoni z malowaniem paznokci specjalnym trwałym lakiero-żelem.

Tak pomalowane paznokcie wyglądają naturalnie (jak pomalowane klasycznym lakierem), a lakier pozostaje błyszczący i nie ściera się przez około 2, a nawet 3 tygodnie. Po nałożeniu jest on od razu suchy, nie trzeba więc obawiać się zarysowania i uszkodzenia. Nie trzeba też czekać, aż lakier będzie całkiem suchy przed założeniem np. sandałków. To bardzo dobre dobre rozwiązanie przed urlopem, ślubem lub inną ważną uroczystością.
Podobnie pedicure hybrydowy, dostępny na „Wyspie Piękna” od początku czerwca, to połączenie zabiegu pedicure z malowaniem paznokci lakiero-żelem. Istotne, że pedicure wykonywany jest frezarką z odciągaczem pyłu co gwarantuje pełen komfort i higienę tego zabiegu. Manicure i pedicure hybrydowy zdejmujemy w salonie specjalnym zmywaczem. Nie polecamy ściągania go w domu.alt
Czas trwania zabiegów:
- manicure hybrydowy (klasyczny manicure z peelingiem dłoni + malowanie hybrydowe) trwa ok. 2 h, cena to ok. 60 zł
- pedicure hybrydowy (pedicure wykonywany nowoczesną frezarką z odciągaczem pyłu + malowanie hybrydowe) trwa 2 h, cena to 120 zł.
Usunięcie lakieru hybrydowego kosztuje 40 zł (na dłoniach lub stopach).

Nie polecamy malowania hybrydowego na osłabioną płytkę paznokciową lub świeżo po usunięciu żelu lub tipsów. W takiej sytuacji lepiej poczekać około miesiąc.
Zobacz tutaj: Wyspa Piękna

Autor: Gabinet Kosmetyki Francuskiej „Wyspa Piękna”

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)