Spotkajmy się w Salonie Kobiet
altZałożyłam Salon Kobiet z potrzeby serca. Chciałam poznawać nowe kobiety, inspirować je wspaniałymi sukcesami, uczyć się od nich, a przede wszystkim po prostu więcej z nimi przebywać.
Okazało się, że osób z takimi potrzebami jak moje, jest dużo więcej. Zarówno młode dziewczyny jak i dojrzalsze panie uwielbiają się ze sobą spotykać i współpracować na różnych płaszczyznach. Świetnie to określiła Magdalena Środa mówiąc, że jeżeli myśli o miłym wieczorze to wie, że będą tam same kobiety. Kobiety mają ogromną moc oraz potrzebę dzielenia się nią. Na spotkaniach Salonu Kobiet widać to bardzo wyraźnie.
Salon Kobiet jest to klub dla każdej kobiety, która chce się rozwijać. Z każdym miesiącem staramy się, by nasza oferta była coraz bardziej atrakcyjna i by nasz klub stawał się prestiżowym miejscem. Naszą główną ideą jest sprawić, by każda kobieta która do nas przychodzi, poczuła się ważna i wysłuchana. Z tego powodu cykliczne spotkania są prowadzone w małych grupach. Te spotkania to networking ze szczyptą czegoś jeszcze. Tutaj bowiem ma się okazję wypromować swoją firmę, nawiązać współpracę biznesową czy wartościowe kontakty. Co więcej, można też poznać pokrewną duszę.
Pomagamy w rozwoju na różne sposoby: organizujemy wyjazdy, szkolenia, konferencje, wykłady i warsztaty. Tematy są w różnym zakresie: od Vedic Art, Porozumienia bez Przemocy, tańca w kręgu po grę Cashflow, NLP i zarządzanie sobą w czasie. Jesteśmy zdania, że warto zachować balans w życiu, dlatego dbamy zarówno o ducha jak i o ciało.
Salon Kobiet działa dopiero od ponad roku a już zdążyłyśmy spotkać się z Jolanta Kwaśniewską i Magdaleną Środą, bawić się w kasynie, upiększać w salonach Spa i rozmawiać z aniołami…
O każdej kobiecie, która przychodzi do Salonu Kobiet, można powiedzieć, że jest wyjątkowa. Każda ma swoje pasje i cele. Każda jest otwarta i życzliwa dla innych. Każda poszukuje najlepszej drogi dla siebie. Zapraszamy więc i Ciebie!
Spotkanie Salonu KobietSpotykamy się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, godz.18.30.
Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: www.salonkobiet.pl
Opinie uczestniczek spotkań:
„Spotkanie było fenomenalne, przemiła i do tego biznesowa atmosfera, naprawdę fantastycznie potrafiłyście nas w taki nastrój wprowadzić, a same spotkania mają według mnie niesamowity potencjał kontaktów, ale i rozwoju osobistego.” Małgorzata
„Byłam pierwszy raz na takim spotkaniu i już czekam na następne. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, ile kobiety mają w sobie pasji, pozytywnej i konstruktywnej energii, jak dużo dobrych rzeczy robią dla siebie a przy tym bardzo często są matkami i żonami, co przecież wymaga również nie mało energii. Dzięki Dziewczyny za spotkanie!!” Magdalena
Lutowe spotkanie Salonu Kobiet we Wrocławiu upłynęło nam w bardzo przyjemnej atmosferze. Gościłyśmy w klimatycznym i eleganckim klubie z uprzejmą obsługa oraz wyjątkowym menu. Miejsce naszych spotkań za każdym razem wybieramy starannie, by atmosfera tam panująca udzieliła się i nam.
Tematem przewodnim była motywacja, ale jak to często bywa rozmawiałyśmy głównie o tym, co w nas żywe. Była więc mowa i o bieliźnie i o zawodzie psychologa. Ubawiłyśmy się do łez, gdy Maria opowiadała nam o zakładzie ze swoim synem, w którym to wygraną jest weekend w Rzymie. Każda z nas chciała się do tego zakładu podłączyć.
Dużo miejsca poświęciłyśmy niezależności finansowej (ten temat wciąż jakoś dziwnie się pojawia) a także komunikacji bez przemocy, w której się specjalizuję .Były jak zawsze niespodzianki -losowanie podwójnego zaproszenia na seans „Kino na obcasach" organizowanego przez Multikino.
Tak jak robię od samego początku istnienia Salonu Kobiet, tak i tym razem podkreślałam, że do nas przychodzą same życzliwe i przyjazne kobiety. Salon Kobiet bowiem jest miejscem bezpiecznym, gdzie można podzielić się swoimi doświadczeniami, obawami i pomysłami. Główna idea Salonu Kobiet opiera się na skierowaniu uwagi na każdą z nas, nie na ocenianiu, a po prostu na byciu ze sobą i czerpaniu kobiecej, jakże potężnej energii. I tak było tym razem. Siedziałyśmy razem do 22.00 i podejrzewam, że gdyby nazajutrz był dzień wolny- rozmawiałybyśmy dłużej...
Autor: Ewelina Daniła, założycielka Salonu Kobiet
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)