Mamy Venę na modny uniform
Vena UniformyJeśli miałybyśmy powiedzieć, czym się interesujemy, bez dłuższego zastanawiania odparłybyśmy, że modą. Natomiast na pytanie czym się zajmujemy, odpowiedziałybyśmy… to samo!
Bo stworzyłyśmy firmę, która projektuje i szyje odzież, w której wiele kobiet spędza większość swojego dnia. Tworzymy wyjątkowe uniformy z dodatkiem „tego czegoś”, bo wierzymy, że modną można pozostać także w pracy. Nasze tuniki kosmetyczne czy bluzy lekarskie w niczym nie przypominają niewygodnej odzieży roboczej, to raczej ciuchy, których wzory natchnione są trendami obowiązującymi w modzie.
Swoje zainteresowania przekładamy na pracę – wiemy, „co w trawie piszczy” – co założyć w tym sezonie, jakie kolory będą hitem tej wiosny, które materiały są nie do przyjęcia. Wiedzę zaczerpniętą hobbystycznie, wykorzystujemy do tego, by tworzyć wysokiej jakości uniformy.
Można zatem powiedzieć, że nasza Vena powstała z miłości do mody i …wygody. Nie wystarczy przecież tylko ładnie wyglądać. Ubranie to w końcu druga skóra i powinnyśmy się w nim czuć po prostu swobodnie.
Naszym celem jest, by każda z pań zmuszona nosić uniform, nie traktowała tego jak koniecznego zła, a przez to była niezadowolona, traciła pewność siebie i poczucie swobody. Staramy się, by nasza odzież była chętnie noszona. Dlatego, by zaspokoić wszelkie gusta, oferujemy naszym Klientom całą gamę modeli oraz barw.
Zatem - do wyboru, do koloru – tuniki różowe, fioletowe, turkusowe, pomarańczowe, a jeśli brzmi to zbyt odważnie – można zaszaleć z barwną lamówką. Nie mamy ograniczeń w kwestii zapięć czy długości. Można wybierać, przebierać, dopasowywać do swojego gustu – tak jak przy wyborze sukienki na wesele, imprezowych szpilek czy wieczorowej torebki.
Dbamy o każdy szczegół, starannie dobieramy materiały, spędzamy długie godziny nad projektowaniem nowych krojów. Po głowach chodzi nam jedno, ważne słowo – jakość! Dlatego też Vena produkuje swoje uniformy w Polsce. A to już jest dowód na to, że kontrolujemy każdą minutę powstawania naszej odzieży.
Piękna w pracy
To nasze hasło przewodnie. Kto powiedział, że modnie możemy czuć się tylko w czasie wolnym, a nie w pracy, gdzie spędzamy większość naszego życia? Na własnej skórze przeżyłyśmy koszmar noszenia niewygodnej odzieży roboczej. Nasze przeżycia były podobne – skrępowanie ruchów, nieprzyjemny materiał, co więcej - niedopasowanie kroju powodowało, że czułyśmy się po prostu brzydko. Wniosek był ten sam – nigdy więcej uniformów!
Postanowiłyśmy więc temu zaradzić i stworzyć kolekcję odzieży kosmetycznej i medycznej, którą chce się nosić, w której kobiety czują się elegancko, wygodnie, po prostu pięknie! Zresztą, zobaczcie Państwo sami: www.venauniformy.pl
Autor: Marta Molęda, Magdalena Mieszała, Vena Uniformy, Wrocław

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)