Fitness Academy we Wrocławiu
Fitness AcademyWizja to marzenie, wiara, odwaga i czyn. Składa się po części z patrzenia na horyzont, po części z patrzenia w głąb siebie, z wyobraźni, oceny sytuacji i często sporej dawki odwagi. Wspólne marzenia przyciągają zaangażowanie, wzbudzają energię, nadają pracy sens i znaczenie.

Wymogi zawodowe, kontakty z Klientami i styl życia sprawiają, że chcemy czuć się świetnie, wyglądać młodo i elegancko. Oddajemy zatem do Państwa dyspozycji miejsce wyjątkowe, miejsce z przyszłością, a więc miejsce, w którym podążamy ku lepszej jakości życia.


Fitness Academy to miejsce, w którym warto bywać, to miejsce w którym każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.
Tutaj aktywny wypoczynek staje sie przyjemnością, a przyjemność - stylem życia. Realizacji tej idei służy przyjazna architektura wnętrza, najwyższej jakości sprzęt, indywidualne podejście do każdego Klienta poprzez ciekawe programy zajęć oraz treningu personalnego, a także niepowtarzalna, sprzyjająca dobremu samopoczuciu atmosfera naszych klubów. Lokale są w pełni klimatyzowane, utrzymane w wysokim standardzie wykończenia. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, aby samopoczucie Klienta pozwoliło mu na osiąganie jeszcze lepszych rezultatów. Jednocześnie stawiamy na jakość obsługi– nasze konsultantki zawsze służą pomocą klientowi i witają wszystkich w naszych progach szczerym uśmiechem, i zawsze pozytywnym nastawianiem.

Dzięki specyficznej atmosferze w naszych klubach, każdy uczestnik aktywności nie będzie już kojarzył ruchu z nieprzyjemnym zmęczeniem i bólem mięśni, a jedynie ze zrozumiałym wysiłkiem, z miło spędzonym czasem wśród przyjaciół, uśmiechem, zdrowiem i satysfakcją z własnych osiągnięć. Nasze kluby bowiem dostępne są dla klientów w szerokich ramach czasowych. Już od godziny 6 rano , kiedy to sił witalnych mamy bardzo wiele, można wykonać trening oraz zrelaksować się przed pracą w saunach Fitness Academy. O poranku strefę Fitness baru wypełnia zapach świeżo parzonej kawy , którą wraz ze znajomymi można wypić na wygodnych sofach w recepcji klubu.

Oferta naszych klubów jest zróżnicowana – każdy Klient może dopasować trening do swoich potrzeb.
Również ceny w Fitness Academy można dostosować do potrzeb i możliwości Klienta. Realizując tę ideę chcemy Państwa wysłuchać, pomóc, doradzić, by realizacja celu i pokładanych w nas oczekiwań została w pełni zaspokojona. Wystarczy krótkie spotkanie oraz rozmowa z naszą konsultantką – a każdy klient poczuje wyjątkowość obsługi i miejsca, jakim jest Fitness Academy!
My dopasujemy ofertę specjalnie przygotowaną dla Ciebie!

Fitness Academy dba o Państwa wyjątkowe samopoczucie. Pomagamy osiągnąć specyficzne cele, z jakimi przychodzi do nas Klient. W sferze naszego zainteresowania są potrzeby i wymagane wartości każdego uczestnika oraz priorytety w ich realizacji. W zdobywaniu wytyczonych celów pomogą Państwu zastosowane przez nas technologie i nasi eksperci.

Kadra obu klubów Fitness Academy to najwyższej klasy specjaliści, którzy posiadają szereg kompetencji w zakresie treningu oraz indywidualnej pracy z Klientem. Praca jest dla nich jednocześnie pasją i sposobem na życie. To oni pomogą Państwu osiągnąć założony cel. Każdy z naszych klubów Fitness Academy tworzy wyjątkowe miejsce, w którym warto bywać, to miejsce w którym każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.

Fitness Academy to nie tylko trening, to miejsce miłych spotkań przy kawie w gronie przyjaciół, miejsce nawiązywania nowych znajomości, a przede wszystkim miejsce, do którego każdy Klient chętnie będzie wracał.
Autor: Fitness Academy, Wrocław
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)