wSPAniała Harmonia Ciała, Umysłu i Ducha
Baseny, Odnowa Biologiczna, Najlepsze SPA w PolscePowyżej Kowar (koło Karpacza), na leśnej polanie położonej na wysokości 700 m, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu Karkonoskiego Parku Narodowego, w miejscu niezwykle urokliwym, cichym, wolnym od miejskiego i elektromagnetycznego smogu, otoczonym zielonym oceanem świerków, znajduje się Jelenia Struga, której filozofia SPA jest naturalną konsekwencją położenia tego niezwykłego miejsca.

Jelenia Struga SPA RESORT w Karkonoszach zaprasza serdecznie wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego, chcących odbyć relaksującą podróż w krainę karkonoskich lasów, bliskiego kontaktu z naturą, błogiego ciepła i niezwykłych aromatów, chcących utrzymać swój organizm jak najdłużej w doskonałej formie. W tym wszystkim pomocna będzie niewątpliwie woda Potencjałka AOx - unikalny skarb Jeleniej Strugi z ujemnym potencjałem elektrycznym – REDOX, strukturą heksagonalną i zawartością wodoru.
Obecność aktywnego wodoru, niezwykle efektywnego czynnika eliminującego reaktywne formy tlenu (wolne rodniki) oraz harmonijna struktura molekularna, sprawiają, że Potencjałka AOx jest wodą, która nie tylko spowalnia proces starzenia organizmu, ale także skutecznie wspomaga leczenie wielu chorób cywilizacyjnych! Potencjałka AOx ( inaczej Życiodajna Wodna Triada), woda antyoksydacyjna, stosowana jest zarówno do przygotowania posiłków, jak i do wykonywania zabiegów SPA.
Profesjonalne Spa w Jeleniej Strudze SPA RESORT oparte jest o holistyczny program CUD – Ciało, Umysł, Duch – opracowany przez specjalistów z różnych dziedzin: diagnostów, lekarzy, specjalistów od odnowy biologicznej i kosmetologii oraz nauczycieli metod relaksacji. PAT & RUB Kinga Rusin - Kosmetyki Naturalne 100%, bez konserwantówProfesjonalni terapeuci dla każdego z osobna tworzą indywidualny program zabiegów SPA & Wellness – oparty na kosmetykach PAT&RUB Kingi Rusin ( 100% naturalnych składników bez sztucznych konserwantów, zapachów, barwników).
Z licznych zabiegów dostępnych w Jeleniej Strudze, warto wymienić: orientalny rytuał Hamam łączący w sobie podstawowe żywioły: wodę, ogień, ziemię i powietrze w jedno wyjątkowe przeżycie dla Ciała, Umysłu oraz Ducha, masaż wodny Watsu wykonywany w basenie z ciepłą wodą, komputerową diagnostykę organizmu, oczyszczanie organizmu z toksyn, zabiegi dla kobiet w ciąży, zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała dla kobiet oraz mężczyzn.
Wiedząc jak ważne dla organizmu jest osiągnięcie harmonii, zachęcamy naszych Gości do odkrycia w Jeleniej Strudze Shri Vivek Yoga, która jest subtelną i delikatną, a jednocześnie głęboką odmianą jogi, która pracuje na płaszczyźnie fizycznej, psychicznej i energetycznej jednocześnie.
Gości zapraszamy również do skorzystania z : inhalacji radonowych w jedynym w Polsce Podziemnym Inhalatorium Radonowym, porannego brodzenia w górskim strumieniu wg metody ks. Sebastiana Kneippa, basenu z niezwykłym widokiem na podwodną recepcję, sauny fińskiej z kąpielą w górskim strumieniu, sauny infrared.
Na naszych Gości czekają luksusowe, przestronne apartamenty, z których każdy posiada swój unikalny charakter i wystrój. Na doskonałe dania kuchni makrobiotycznej, wellness lub myśliwskiej zapraszamy do nastrojowej restauracji Muzycznej.DAY SPA - Spa Wrocław, Spa Warszawa
Do dyspozycji gości pozostają również: Biblioteka Indyjska, Pub Markovy, Podziemia Al Capone, Podziemne Barium, Podziemna Strzelnica, bilard. Dzieci spędzą mile czas w bajkowej bawialni, na placu zabaw lub podziwiając Podziemne Mega Akwarium pełne fascynujących mieszkańców z głębi oceanów. Całe rodziny zapraszamy do zwiedzania Sztolnii Kowary, które pełne są tajemnic, magii i zabawy.
Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na kilkudniowy wypoczynek za miastem, wSPAniałym rozwiązaniem jest CUDna wySPA Wrocławia - JeleniaStruga DAY SPA. Tam można pozostawić za drzwiami miejski zgiełk, pośpiech i cieszyć się Cudnymi rytuałami oraz zabiegami, które gwarantują głębokie odprężenie, relaks dla Ciała, Umysłu i Ducha.
Serdecznie zapraszamy do Jeleniej Strugi SPA RESORT i Jeleniej Strugi DAY SPA.

Autor: Jelenia Struga SPA
Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)