Relaks w samym sercu Wrocławia

altW doskonałej lokalizacji, w samym sercu Wrocławia znajduje się Centrum Relaksu Grota Solna stworzone specjalnie dla osób pragnących odnaleźć spokój i harmonię w samym sercu tętniącego życiem miasta.

Centrum zostało zaprojektowane z myślą o profesjonalnej, kompleksowej odnowie psychofizycznej, którą realizuje dzięki bogatej ofercie zabiegów i zajęć mentalnych oraz wyspecjalizowanej kadrze. Wyjątkowy mikroklimat panujący w Grocie Solnej, różnorodność oferowanych masaży oraz bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych pozwala polepszyć kondycję zdrowotną, zregenerować organizm oraz wzmocnić siły witalne bez konieczności wyjazdu z miasta.alt

Na 300 metrach kwadratowych centrum znajduje się jedna z największych w Polsce grot solnych, której mikroklimat, podobnie jak morskie wybrzeża czy kopalnie soli, bogaty jest w pierwiastki oraz jony ujemne, które mają zbawienny wpływ na zdrowie i samopoczucie, gabinety profesjonalnego masażu oferujące bogaty wachlarz masaży relaksacyjnych, pielęgnacyjnych jak i zdrowotnych oraz gabinet kosmetyki i pielęgnacji twarzy, który gwarantuje kompleksową odnowę biologiczną w postaci licznych zabiegów na twarz i ciało.

Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych centrum oferuje wyspecjalizowane zajęcia mentalne takie jak yoga, pilates czy zajęcia relaksacyjne, które sprzyjają pozbyciu się negatywnych emocji i są uzupełnieniem kompleksowej odnowy psychofizycznej. Instruktorzy pilatesu prowadzą zajęcia z wykorzystaniem najnowszego, profesjonalnego sprzętu Freestyler, który jest przeznaczony do efektywnego treningu wszystkich mięśni ciała.alt

W swojej ofercie Centrum Relaksu Grota Solna posiada również profesjonalną tubę opalającą MEGA SUN SPACE 2000 wyposażoną w system ACS, który umożliwia harmoniczne, bezstopniowe sterowanie nawiewem na ciało oraz odprowadzenie zużytego powietrza w trakcie opalania oraz system AquaCool, umiejscowiony ergonomicznie we wnętrzu urządzenia, który wytwarza orzeźwiającą mgiełkę wodną.

Ponadto w centrum znajduje się sauna infrared, w której zamiast konwencjonalnego pieca zastosowane są promienniki podczerwieni oraz tradycyjna sauna fińska.

Dla zabieganych centrum przygotowało wyjątkową ofertę pielęgnacji w domu. Specjaliści z centrum Relaksu Grota Solna wykonują szereg zabiegów pielęgnacyjnych bezpośrednio w domu klienta.alt

Uzupełnieniem oferty centrum jest pokój relaksu, w którym znajdują się trzy fotele relaksujące zapewniające kompleksowe zabiegi masażu całego ciała: pleców, pośladków i łydek.

Nie muszą Państwo wyjeżdżać z miasta by odnaleźć harmonię. Wszystko to czeka na Was w samym sercu Wrocławia. Wierzymy, że chwila relaksu należy się każdemu.Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010 (c)