Pieprz i Wanila - "podróżnicza" restauracja

Restauracja Pieprz i WaniliaNa obrzeżach pięknego Parku Południowego, z dala od miejskiego zgiełku mieści się restauracja o nazwie „Pieprz i Wanilia”, tak wyjątkowa, że aż chce się do niej wracać. Patronem restauracji i Klubu Podróżnika , który jest integralna częścią naszej restauracji, jest Elżbieta Dzikowska - słynna fotografka, podróżniczka i autorka programu telewizyjnego pod tytułem „Pieprz i wanilia”, skąd właśnie nazwa naszej restauracji i klubu.

Jeśli cenisz sobie podróże i klimaty najdalszych zakątków świata, poczujesz się dobrze w naszych wnętrzach. Mamy cztery osobno wydzielone sale wraz z niepowtarzalnym gabinetem – zwanym VIP-roomem, w którym można spocząć na wygodnych kanapach, delektując się starannie dobraną do potrawy lampką wina z winnicy LA PASSION DU VIN.
Nasz szef kuchni, Szymon Łozowy, dba o niecodzienne połączenia smaków tak, aby Państwo poczuli się jak w kulinarnej podróży…
Karta menu jest starannie dobierana do pory roku, by wciąż pozytywnie Państwa zaskakiwać. Polecamy „Stek pachnący pieprzem i wanilią”!
Nikt się z nami nie będzie nudził! ODKRYJ Z NAMI SWOJĄ NOWĄ PASJĘ!
Restauracja Pieprz i WaniliaTo motto znają juz członkowie naszego Klubu Podróżnika.
Organizujemy interesujące wyprawy na życzenie klientów, spotkania podróżnicze z ciekawymi globtroterami w restauracji, imprezy tematyczne z niecodziennymi występami i odpowiednio dobranym menu do charakteru imprezy.
Dla Pań pracujących aktywnie zawodowo – oferta niespodzianka. Zaprosiłaś koleżanki na babski wieczór, urodziny, przyjęcie rodzinne czy inną okoliczność w Twoim domu? Po co się męczyć z przygotowaniem jedzenia czy wymyślaniem nietypowych przekąsek, aby zadowolić gości, gdy brak na to czasu. My przygotujemy to dla Ciebie, przywieziemy i obsłużymy, jeśli będziesz tego chciała.


Wszelkie prawa zastrzeżone przez Beauty Guide 2010-2020 (c)