Start > Beauty news > Gabinet Stomatologiczny w centrum Stomatologia Więznowski | Stomatolog Marek Więznowski.
Gabinet Stomatologiczny w centrum Stomatologia Więznowski | Stomatolog Marek Więznowski.

Nazywam się Marek Więznowski i jestem stomatologiem z Wrocławia. Przez lata pracy w zawodzie dentysty zdobyłem doświadczenie, z którym nie waham się podjąć nawet tzw. "trudnych przypadków". Nieraz przychodzą do mnie pacjenci, którym inni dentyści z Dolnego Śląska odmówili leczenia. Ja traktuję to jako wyzwanie, którego jestem gotów się podjąć. Zaufanie zdobywam tylko raz - posiadam wielu pacjentów, którzy leczą się u mnie od lat i polecają mój gabinet swojej rodzinie i znajomym.
Jeśli nadal nie masz swojego dentysty, albo szukasz kogoś lepszego - zapraszam do mojego gabinetu stomatologicznego mieszczącego się przy Placu Powstańców Śląskich we Wrocławiu.

stomatolog wrocław

To tutaj wyleczysz zęby bez bólu i bez stresu, a czekając na zabieg zrelaksujesz się w naszej poczekalni pełnej rozrywek, w której możesz obejrzeć film na dvd, albo skorzystać z darmowego internetu.

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych materiałach dentystycznych i najnowocześniejszym sprzęcie. Nasza oferta jest elastyczna - dostosowujemy ją do potrzeb pacjenta. Sami wciąż poszerzamy swoją wiedzę, szkoląc się z zakresu najnowszych rozwiązań stomatologicznych. Działamy profesjonalnie i kompleksowo, a jeśli któryś pacjent wymaga zabiegu, którego sami nie jesteśmy w stanie wykonać, nie pozostawiamy go samego, lecz przekazujemy pod skrzydła sprawdzonych specjalistów, z którymi współpracujemy od lat - chirurga stomatologa i ortodonty.

Wiemy, jak ważne dla zdrowia zębów są przyzwyczajenia i pierwsze doświadczenia z fotelem dentystycznym, dlatego o najmłodszych pacjentów dbamy w szczególny sposób. Chcemy, by zapamiętali swoje pierwsze wizyty u dentysty jako coś normalnego a nawet miłego i nie wykształcili w sobie lęku, który towarzyszyłby im później w życiu dorosłym. Z badań wynika, że wizyta u dentysty to jedna z najczęstszych fobii, a strach wywołuje nawet samo znieczulenie. By wymazać z pamięci pacjentów przykre wspomnienia dotyczące wizyt u stomatologa, zapewniamy całkowicie bezbolesne metody znieczulające.

Stomatolog Wrocław

Zapraszamy do naszego gabinetu przy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Pierwsze spotkanie z pacjentem jest bezpłatną konsultacją, podczas której ustalamy plan i strategię leczenia. Dodatkowo stali pacjenci otrzymują 10% zniżki na usługi stomatologii zachowawczej oraz 5% zniżki na usługi protetyczne.


Stomatolog Wrocław
Marek Więznowski

Więcej na stronie internetowej: http://stomatolog.wroc.pl