Start > Przewodnik > dolnośląskie > Chirurgia plastyczna > Gabinety > Gab.Chirurgii Kosmetycznej dr n.med. Jakub Kratochwil
 
Przewodnik Urody

 
Gab.Chirurgii Kosmetycznej dr n.med. Jakub Kratochwil
Dane adresowe
Kod Pocztowy:  
52-213
Miasto:  
Wrocław
Ulica i numer:  
Gen. T. Kutrzeby 64
Województwo:  
dolnośląskie
Dane kontaktowe
Telefon:  
071 36 81 99
Fax:  
brak
Email:  
gabinet@chirurgia-plastyczna.info.pl
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek
od:  
09.00
do:  
18.00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Dojazd z centrum
Transport miejski:
Autobus:  
Linia 113, 612
Tramwaj:  
Linia nie kursuje

Mapa dojazdu
zobacz mapę
Miejsce parkingowe
(do 100 m od obiektu)

 
Słowa kluczowe
Galeria obiektu

Galeria usług
Opis obiektu
Od wczesnych lat jestem związany z Wrocławiem – tutaj się urodziłem, tutaj rozpocząłem naukę, a w późniejszych latach – działalność zawodową. W latach 1980–1986 studiowałem na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenia w dziedzinie chirurgii zdobywałem na stanowisku asystenta Kliniki Chirurgii Urazowej Akademii Medycznej w latach 1986–1991. W roku 1991 zdałem egzamin I stopnia z chirurgii ogólnej. Chirurgia plastyczna była moim świadomym wyborem i pasją, dlatego doskonaliłem stale umiejętności w tym zakresie. Poszerzałem zręczność i zdobywałem doświadczenie w zakresie technik operacyjnych podczas pracy na Oddziale Chirurgii Plastycznej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu w latach 1991–2006. Wyrazem mojej działalności był zdany w 1995 roku egzamin II stopnia z chirurgii plastycznej, a w listopadzie 2000 roku otrzymałem tytuł Doktora Nauk Medycznych (praca doktorska pod tytułem: Badania doświadczalne materiałów do homeostazy miejscowej.

Od wielu lat współpracuję z moim ojcem Dr Zygmuntem Kratochwilem, który jest jednym z pionierów chirurgii plastycznej w Polsce. Początkowo asystowałem mu do zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej a następnie wspólnie prowadziliśmy Gabinet Chirurgii Kosmetycznej. Nasza współpraca trwa nadal – od 1999 roku pracujemy w nowym gabinecie przy ul. Kutrzeby. W pracy zawodowej zajmowałem się całym spektrum chirurgii plastycznej, włącznie z mikrochirurgią. Jednym z wiodących dla mnie było zagadnienie rekonstrukcji piersi przy użyciu wolnego i uszypułowanego płata TRAM. Nieustannie podnoszę swoje umiejętności i gromadzę wiedzę, by kompetentnie służyć pomocą. Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Czynnie uczestniczę w zjazdach i kursach organizowanych dla chirurgów plastyków na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Byłem także przez wiele lat konsultantem do spraw chirurgii plastycznej w czasopismach Forma i Men`s Heath oraz recenzowałem polską prasę medyczną dla najbardziej prestiżowego czasopisma z zakresu chirurgii plastycznej – Plastic Reconstructive Surgery.

Od wielu lat poprawiam naturę – osobiście wykonuję operacje, prowadzę opiekę pooperacyjną – powiększam, zmniejszam, odmładzam, koryguję. Przywracam urodę, by dodać piękna, pomóc pozbyć się kompleksów i odnaleźć radość życia. Jak powiedział kiedyś znany projektant, Giorgio Armani, kobieta nie musi szokować, ma wyglądać tak, by ją zapamiętano, ja mogę jeszcze dodać – ma wyglądać tak, by czuła się piękna i tak wyglądała.
Oferta w wersji PDF
Brak pliku do pobrania
Świadczone usługi
  • Operacje odmładzajace twarzy
  • Operacje nosa
  • Operacje odstających uszu
  • Operacje piersi
  • Plastyka powłok brzucha
  • Odsysanie tłuszczu
  • Korekcja blizn i tatuaży
  • Botox i wypełniacze
  • Usuwanie znamion, drobnych zmian skórnych
  • Macrolane
Orientacyjne ceny 5 wybranych usług:
Nazwa usługi Cena od Cena do Jednostka
Operacje piersi 7000 zł 15000 zł
Plastyka powłok brzucha 4000 zł 9000 zł
Operacje nosa 3000 zł 7000 zł
Operacje odmładzające twarzy 4000 zł 7000 zł
Odsysanie tłuszczu 2500 zł 7000 zł
Informacje dodatkowe
Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu w Jeleniej Górze:

ul. Wojska Polskiego 30a
Jelenia Góra
Tel. 075 642 45 58
Tel.kom. 601 58-15-17
 
Dodano: 2011-06-13 10:26:20    Odsłon: 2167