Start > Beauty guide > WSPÓŁPRACA > PROPOZYCJA DLA ORGANIZACJI NON-PROFIT
 
 

Beauty Guide wspiera stowarzyszenia i organizacje

Podejmujemy współpracę ze stowarzyszeniami, fundacjami, które pomagają najbardziej potrzebującym. Wspieramy również organizacje, które działają na rzecz kobiet – ich samorozwoju w życiu prywatnym czy zawodowym.
 
 

Beauty Guide wspiera programy ochrony zdrowia

Propagujemy także kampanie społeczne rozpowszechniające wiedzę na temat objawów, skutków oraz sposobów leczenia groźnych chorób kobiecych, ponieważ wspieramy wszelkie działania mające na celu ochronę zdrowia i życia. Beauty Guide współpracuje

Stworzyliśmy na naszym portalu dział „Kobieta aktywna”. Jest to miejsce, w którym mogą Państwo zamieszczać publikacje na temat działalności organizacji non profit. W ten sposób chcemy propagować działania prospołeczne oraz aktywizować kobiety.

Beauty Guide patronuje!

Obejmujemy patronaty medialne nad kampaniami społecznymi, które mają służyć dobru społecznemu. Umożliwiamy publikowanie informacji na temat tych wydarzeń, by dowiedziało się o nich jak najszersze grono odbiorców.


 


Dla zainteresowanych współpracą

Informacje o organizacjach i kampaniach społecznych zamieszczamy na naszym portalu oraz w magazynie Beauty Guide nieodpłatnie.
Jeżeli działają Państwo w organizacji, która działa na rzecz kobiet lub dzieci i chcieliby Państwo nawiązać z nami współpracę prosimy o kontakt. Organizacje, które obecnie wspieramy znajdują się tutaj.