Start > Beauty guide > WSPÓŁPRACA > WSPÓŁPRACA Z MAGAZYNEM BEAUTY GUIDE
 

 

MAGAZYN BEAUTY GUIDE – DOLNY ŚLĄSK

Chcesz dołączyć do Przewodnika Urody, który trafia do 10 tys. Wrocławianek? Chciałbyś znaleźć się w towarzystwie najlepszych firm z branży? Chcesz zapoznać swoich potencjalnych klientów ze swoimi usługami w sposób opisowy i wyczerpujący? Zaprezentuj się na łamach Przewodnika Urody Beauty Guide!

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie.

 


 

Piszą dla nas specjaliści


Zależy nam, by w Beauty Guide wypowiadali się specjaliści w swojej dziedzinie. Dlatego umożliwiamy Państwu publikowanie własnych artykułów na łamach naszego Przewodnika. Oferujemy Państwu wsparcie dziennikarskie w tworzeniu tekstów na wybrany przez Państwa temat.

Dostarczamy konkretów


W magazynie Beauty Guide znajdą się artykuły dostarczające treści o najnowszych trendach w kosmetologii, medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, okulistyce, stomatologii i nie tylko. Każdy poruszony przez nas temat wyczerpujemy dogłębnie.
 Artykuły o urodzie, kosmetyczka
Artykuły o urodzie, kosmetyczka

Układ Magazynu Beauty Guide

Beauty Guide to opatrzony spisem treści uporządkowany przewodnik podzielony na 13 działów tematycznych. Każdy z nich posiada właściwą sobie kolorystykę. Dzięki takiej organizacji wyszukiwanie jakichkolwiek informacji jest dla Czytelnika proste i wygodne.

Wartościowe informacje w Beauty Guide

To zupełnie nowy sposób przedstawiania ofert naszych usługodawców.
Przy bannerach reklamowych znajdują się tabele, w których umieszczają Państwo informacje odnośnie oferowanych zabiegów oraz ich cen. Wszystko po to, by magazyn był dla Czytelników wartościowym przewodnikiem po branżach urody i zdrowia.
 Artykuły o urodzie, kosmetyczka


Artykuły o urodzie, kosmetyczka

 

Słownik pojęć BEAUTY GUIDE

Jest cennym leksykonem wiedzy podręcznej niezbędnej w świecie ofert salonów kosmetycznych, gabinetów chirurgii plastycznej czy gabinetów stomatologicznych. Znajdują się w nim wyjaśnienia terminów odnoszących się do najróżniejszych zabiegów, terapii, kosmetyków stających się coraz bardziej popularnymi.

Informacji na temat Magazynu Beauty Guide udzieli  Zuzanna -  tel. 721 097 409