Start > Beauty guide > O MAGAZYNIE BEAUTY GUIDE

 


alt


Szanowni Państwo,

Magazyn Beauty Guide Przewodnik Urody to jedyne w Polsce darmowe czasopismo o tematyce zdrowia, urody, piękna, obejmujące swoim zasięgiem Dolny Śląsk. Nasz magazyn to rzetelne kompendium cennych, wyselekcjonowanych informacji. Na łamach Beauty Guide prezentujemy teksty pisane przez lekarzy, dermatologów, kosmetologów, a także ciekawe artykuły o zabiegach kosmetycznych, pielęgnacji, urodzie, zdrowiu i zachowaniu świetnego samopoczucia. W ten sposób nie tylko poszerzamy wiedzę naszych Czytelniczek, ale także dajemy szansę zaprezentowania się usługodawcom z branży urody - po to, by stali się rozpoznawalni i mogli budować swój autorytet specjalisty na bazie cennych i wartościowych artykułów, jakie piszą dla Beauty Guide.
Przewodnik Urody Beauty Guide to czasopismo wychodzące w nakładzie 10 tysięcy egzemplarzy, które wyróżnia stylowa, elegancka grafika, piękne zdjęcia oraz wysokiej jakości papier, na którym jest drukowane. Beauty Guide trafia prosto do rąk kobiet, które dbają o swoje zdrowie, wygląd oraz świetne samopoczucie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeżeli chciał(a)byś otrzymać Przewodnik Urody BEAUTY GUIDE
lub chciał(a)byś, żeby pojawił się on w Twojej firmie, napisz:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.